huralya 3d island

شرکت هورالیا، شرکتی فعال در زمینه‌ی کریپتو کارنسی و ارزهای دیجیتال است. هورالیا به دنبال ایجاد یک بازی سه بعدی مرورگر محور بود که اساس آن ارزهای دیجیتال باشد. این پروژه، پروژه‌ای چالش برانگیز بود ولی تیم ما در ایران نوویشن با تسلط و مهارت خود به خوبی از پس آن برآمدند.

این پروژه، وبسایتی سه بعدی و ریسپانسیو است که با استفاده از Three.js و Node.js و با استفاده از فریم‌ورک‌های Svelte و GSAP نوشته و اجرا شده است.

همچنین در این پروژه از کتاب‌خانه‌ی howler.js نیز استفاده شده است. از ویژگی‌های مهمی که این پروژه دارد داینامیک بودن آن  و همچنین ریسپانسیو بودن آن است.

3D island
3D island

دکمه‌ی زیر شما را به صفحه‌ی اصلی پروژه هدایت کرده و شما می‌توانید بعد از کلیک بر روی دکمه‌ی start به گشت و گذار در پروژه بپردازید.

Client

Huralya

Date

Feb 2019

Role

Web Design / 3D

For the fiscal year ended May 31, 2005, revenues increased 12 percent to $13.7 billion, compared to $12.3 billion in fiscal year 2004. Changes in currency exchange rates contributed three percentage points of this growth, while the acquisition of Converse and Starter added one point. Full year net income was up 28 percent to $1.2 billion, or $4.48 per diluted share, versus $945.6 million, or $3.51 per diluted share, in 2004.